Podłaczenie pada

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Dzisiaj grajac na xboxie 360 zaciął mi się pad. Po prostu nic sie nie działo gdy cos naciskałem wiec wyłaczyłem pada i właczylem. I teraz wogule sie nie łaczył z xboxem. Synchronizacja nie pomogła. Próbowałem z drugim padem i nadal to samo. Gdy konsola jest wyłaczona podczas uruchamiania pada konsola normalnie sie włacza ale sie nie łaczy i tylko wszystkie lami na padzie mrogaja. Tak samo jest podczas wyłaczania konsoli-pad sam sie wyłacza. Czy wychodzi na to, ze bede musiał wymienic moduł rf?? czy jest jakis inny sposob??
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Spróbuj odłączyć xboxa od zasilania tzn kontaktu.
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Ale ze jak?? Gdy xbox jest właczony? Jesli o to chodzi to ja go bez problemu moge wyłaczyc.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
myślenie boli czy jak ?? Odłącz konsolę od kontaktu co w tym zdaniu nie rozumiesz odłącz podłącz po chwili i sprawdź czy działa pad u mnie tak było i zadziałało ewentualnie spróbuj dostroić pada tzn ten mały przycisk na padzie i konsoli .
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Tak jakby nie działa ani odłaczanie ani synchronizacja.
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku ogarnij się, działa czy nie?
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
No mówie, że nie działa. Nadal to samo.
 

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
Mrygają lampeczki? Sprawdź stan baterii ;] Przy niskim, pad się nie uruchamia ;]
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Lampki mrugaja. Podczas synchronizacji na padzie i na xboxie mrugaja przez chwile 4 lampki(po znalezieniu sie)potem znowu sie nie łączy.
 

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzałeś baterie? Spróbuj wymienić na inne, lub doładuj akumulatory jak masz ;]
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jesli te wszystkie sposoby typu odlaczania od pradu, resetowanie pada, zmiana baterii nie pomoga to prawdopodobnie padl modul RF.
Zeby ustalic w ktorym urzadzeniu musisz sprobowac podlaczyc innego pada.
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Mam 2 pady i u obydwu nie dziala wiec pewnie w konsoli padl.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom