1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie pendrive do konsoli Xbox 360 Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danger869, Maj 1, 2013.

1. Danger869

Danger869 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Witam , zakładam kolejny temat na tym forum i chcę otrzymać szybką ODP więc zamówiłem wczroaj Xboxa 360 Elite bez dysku Ale z oprogramowaniem ze można podłączyć pendrive którę musze mieć zeby uzywać tego całego MP3 fix czy jak to się tam zwie ale teraz ten sam facet wrzucił ofertę z Xboxem 360 Arcade który ma już dysk 60 GB!!! więc moje pytanie brzmi czy będe mógł do tego arcade podłączyć pena żeby korzystać tego całego MP3fix ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    OMG, co za pytanie, do każdego XBOX'a 360 podłączysz pendrive'a.

4. kiczo1993

kiczo1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz mieć tylko odpowiednią aktualizację, a znając życie już taką będziesz miał.

Wczytywanie...

Poleć forum