1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie pod internet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartek98, Czerwiec 28, 2012.

1. bartek98

bartek98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!
    Mam JASPERA z lt 3.0 i mam parę pytań odnośnie podłączenia do internetu.
    1.Czy muszę aktualizować do nowego dashboardu. Stary mi się bardziej podoba.
    2.Czy dostane bana jak będę grał na wersjach cyfrowych kupionych z xbox market. W końcu zflaschowanego napędu nie będę przy tym używał.
    3.Czy dostane bana jak będę grał w gry multi na lt 3.0 nagrywane zwykłą nagrywarką, ale nie xgd3 tylko starsze np. cod4, fifa 11, black ops.
    4.Czy jak tylko podłącze i nie będę kupował live golda jest ryzyko bana (granie tylko w singla i pobieranie demówek).
    Kupować mam zamiar te 48h kody na live granie np ten Kody Xbox Live 48H w 3min + GRATISY !!!PROMOCJA!!! (2436507946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Używa ktoś? Działa dobrze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Masz odpowiedzi ns forum

Wczytywanie...

Poleć forum