1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie sieci do xboxa 360 przez laptop

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chilihead, Grudzień 8, 2009.

1. chilihead

chilihead Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mielec
    Witam,
    Mam internet UPC 2 MB/s. Z racji tego, że wciąż mam problem z podłączeniem internetu do xboxa 360 przez router, dałem sobie już z tym spokój. Chcę podłączyć sieć do x'a przez laptopa. Czy przy moim typie internetu DLS kablówka UPC, mogę w ten sposób podłączyć sieć do xboxa? Rozumiem, że do tego wszystkiego potrzebny mi jest tylko skrosowany kabel z lapka do x'a...

Proszę o wasze głosy, czy dobrze myślę i czy taka konfiguracja będzie hulała.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bedzie ok

Wczytywanie...