1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie słuchawek do xboxa, prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubagliw, Luty 25, 2014.

1. kubagliw

kubagliw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym zapytać czy istnieje na świecie taka możliwość aby podpiąć słuchawki z mikrofonem do konsoli podpiętej przez hdmi tak żeby na słuchawkach słyszeć gre i rozmowy? niestety pisze tutaj bo nie moge jeszcze tworzyć tematów we właściwym dziale. myślałem nad rozwiązaniem takim żeby słuchawki podpiąć jackiem lub przejściówką na chinche do tv, ADAPTER HF HEADSET SŁUCHAWKI PC do Xbox 360 (3932579881) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przez ten adapter podpiąć mikrofon i głos w ustawieniach pościć przez głośniki. Czy ma to sens? czy od razu wziąść STEELSERIES ADAPTER SPECTRUM AUDIO MIXER XBOX360 ! (3998420947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz a moderatorów jeśli to możliwe o przeniesienie do odpowiedniego działu

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
    Witam
    wiem ze jest taki sposób

Wszystko co potrzebujemy to adaptor (przejściówka?) 3.5mm na 2.5mm jack która wygląda w ten sposób:
    Proszę zapamiętać że przejściówka musi być MONO. Na przejściówkach typu stereo mikrofon nie będzie działał.
    Te małe ustrojstwo podłączamy do pada.
    Teraz podłączamy nasz kabel od mikrofonu (domyślnie powinien być różowy).

Już prawie koniec, podłączamy nasz zielony kabel do telewizora, ja musiałem zakupić dłuższy kabel aby mieć swobodę ruchu. Musiałem tak zrobić ponieważ mój kabel jest jednożyłowy, natomiast jeżeli macie słuchawki z kablem dwu żyłowym można je spokojnie rozerwać do długości jakiej potrzebujemy i podłączyć do telewizora.
    A teraz ważna informacja, w preferencjach należy ustawić aby czat głosowy grał przez głośniki

Wczytywanie...

Poleć forum