1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie słuchawek - głośników, brak audio w monitorze... DVI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzesieklistek, Czerwiec 4, 2014.

1. grzesieklistek

grzesieklistek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim i dzieki za podpowiedz.
    Zaznaczam, że szukałem ale takiej zagwostki nie znalazłem u innych :(
    Tu w zasadzie obojętne mi czy słuchawki czy głośniki hmm nie wiem jak rozwiązac problem audio.
    Niestety nie posiadam telewizora w domku :( mam TV, xboxa, bluraya wyswietlane przez projektor na ścianke i fajnie sie gra i oglada na 140calach, ale wieczorkiem to juz po dniu pracy nieraz nie chce mi się bo i łeb boli i szumi jednak projektor wiec postanowiłem xboxa podłączyć sobie pod monitor samsunga 22 cale i wieczorem nieraz popykać. No i mam teraz bloka, a mianowicie.
    1. Monitor ma wejście DVI tylko i na zasilacz, koniec. Kupiłem więc kabelek HDMI z DVI i podłączyłem - problem rozwiązany.
    2. Kurcze po włączeniu patrze, monitor nie ma głośników, szukam więc w konsoli czegoś eby wpiąć słuchawki - wczesniej nie myślałem, nawet że nie ma takiej opcji :( - tutaj mój problem nie jest rozwiązany.
    Czy jest jakas opcja podłączenia słuchawek prosto w Xboxa, mam bardzo porządne bezprzewodowe Sennheiser TR4200 HD więc chciałbym je podłączyc ale jak? Są jakieś przejściówki do wbicia w usb? Chciałem podłączyć się HDMI DVI i włozyć ten szeroki kabel pod HDMI w xboxie ale **** dwóch na raz nie można bo bolec jakiś jest w tych grubych, wtedy bym pod chincze podpiął słuchawki.
    No dobra nie przeginam juz z rozpisywaniem się - fajnie gdyby ktoś miał pomysł.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz rozbebeszyć kabel av i przez niego podpiąć słuchawy.

4. grzesieklistek

grzesieklistek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze dzieki, uwalilem ten plastik dwa podlaczylem i zalapalo, balem sie jednak myslac ze nie na darmo ten plastik dali zeby dwoch nie podlaczac, etam mozna spokojnie, dzieki. Temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum