1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie słuchawek

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Mnih, Październik 5, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, noszę się z zamierem kupienia tych słuchawek:

http://www.pixmania.pl/pl/pl/11199855/art/turtle-beach/sluchawki-z-mikrofonem-ea.html

ale jak zwykle, pojawia się problem, którym jest moj monitor, który z tyłu wygląda tak:

http://static.trustedreviews.com/94/43d6af/e651/13722-img6338s.jpg

z tego, co się zorientowałem, to będę musiał kupić kabel vga, rozwalić ten filtr, zeby do xa wszedł jednoczesnie hdmi oraz ten vga, wtedy jakoś zrobić, zeby z vga miec dźwięk, a z hdmi obraz.. mam następujące pytania:

1. Czy takie podpięcie tych dwóch kabli pod xa w ogóle wchodzi w grę?
    2. Jakich przejściówek będę potrzebował?
    3. Jak to do cholery wszystko podłączyć?!
    4. Czy jest jakaś inna opcja podpięcia słuchawek, kiedy w monitorze mam tylko te wejścia/wyjścia co na obrazku?

proszę o odp, jeśli nie będę mógł podłączyć słuchawek to będę się musiał pożegnać z graniem na dłuższy okres czasu..

2. Lotnik421 Xbox One

3. timomar

timomar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1 osoba to lubi.
  4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dzięki, nie wpadłem na to, zeby poszukac instrukcji do słuchawek, ale czy na pewno mogę podpiąć hdmi i ten drugi kabel do xa? bo z tego co wiem to sie wtedy wszystko kaszani, dodam, ze nie mam slima jak na tej instrukcji tylko starego jaspera z 2009

5. timomar

timomar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pytałeś o podłączenie, czy się kaszanie nie wiem lecz podejścia od slima i jaspera są takie same, może nawet ten drugi ma więcej miejsca, zobacz aukcje tam chyba jest jasperopodobna konsola :)
    Czy powinno się coś gryźć ? Zasada działania tej przejściówki chyba jest taka że z VGA pobiera tylko sygnał audio z konsoli, reszta jest nie podłączona (video ) obraz poleci przez HDMI więc powinno być ok...w końcu sprzęt za 200 zł musi śmigać :)

Jasper stary ale jary :) też go mam tzn. syn :)

1 osoba to lubi.
  6. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    te słuchawki są jedne z najlepszych z tej najniższej półki, komfortowo można grać dopiero w słuchawkach za 800+ zł, jednak one juz potrzebują tego 7.1 i inaczej sie je podlącza z tego co wiem, i do mojego monitora ich nie mam szans podłączyc.

dzięki za pomoc, jeśli kiedyś będziesz startował na prezydenta, to masz mój głos!

Wczytywanie...

Poleć forum