1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podlaczenie x do monitora

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Wirahha, Lipiec 20, 2009.

1. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo potrzebuje podlaczyc x do monitora della ,ktory ma tylko dvi. A moj x tylko komponent. I tak szperajac wpadlo mi to eBay.ie: For DVI-I Male to HDTV Component Video YPrPb Adapter (item 200356479455 end time 25-Jul-09 14:27:45 BST)
    I niby wszystko ok komponent przez ta przejsciowke lacze z monkiem i gra ale... Ta przejsciowka nie obsluguje 1080p:mad: Znacie moze cos lepszego np. kabel ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Może się mylę, ale wg mnie to nie ma znaczenia i brak 1080p w opisie jest przypadkowy. o_O
    Równie dobrze możesz kupić kabel VGA i przejściówkę na DVI - wyjdze na to samo, bo i tak konwersja sygnału analogowego na cyfrowy.

4. locke4

locke4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kielce
    A ja nie bylbym taki pewien ze ta przejsciowka likwiduje przeplot.

5. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz to opisac po ludzku ? :DD

6. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    zależy jakiego typu masz wejście DVI jeżeli DVI-D to nie będzie działać bo wejście dvi przyjmuje tylko sygnał cyfrowy,musi być DVI-I,sprawdź dokładnie w specyfikacji monitora bo niekoniecznie taka przejściówka zadziała(ona nie zamienia sygnału analogowego na cyfrowy tylko umożliwia podłączenie źródła analogowego do wejścia DVI-I,które przyjmuje również sygnał analogowy)

7. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok ale nie rozumie o jakim analogowym obrazie piszesz ? Przeciez x nie ma analogowego obrazu tylko cyfrowy right ?

8. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    component to sygnał analogowy,hdmi i dvi to cyfrowy

9. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widzisz ... No no no nigdy bym tak nie powiedzial... No ale ciagle sie uczymy. dzieki

10. stefll

stefll Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam podobny problem o tuż mam monitor (Dell 3007WFP) z wejściem DVI-D i chciałbym podłączyć Xboxa do niego za pomocą kabla z pozłacanymi wtyczkami DVI(-D)/HDMI i nie stety nie mam obrazu ;/ , kabelek jest niby do konsoli Playstation 3 ale chyba nie ma w tym jakiegoś problemu ???? mam nadzieje że mi pomożecie ;]

11. Radek111

Radek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam również pytanie odnośnie podłączenia xboxa360 do monitora. Mam monitor Samsung SyncMaster 740n 17 calowy czy da rade pod niego podłaczyć? ??
    Wiem ze potrzebny mi kabel VGA i nie wiem co Jeszce a druga sprawa to czy mogę jakoś polczyc xboxa 360 z moimi głośnikami od wieży tak jak można komputer ??

dzekuje i pozdarwiam

12. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    @Radek111

Możliwe, że będziesz potrzebował jeszcze przejściówki VGA żeńsko-żeńskiej.
    Dźwięk możesz tak podłączyć. Z kabla VGA powinny sterczeć 2 chinche, w wieży masz zapewne wejście liniowe (AUX czy jak to się tam można spotkać :p). Podpinasz i śmiga. Tylko zapewne nie sięgnie, więc musisz dokupić kabel chinch-chinch. Może być męsko-męski+przelotka żeńsko-żeńska, lub męsko-żeński (akurat takich nie widziałem, ale pewnie są).

13. Radek111

Radek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    strusic

Czyli podsumowując :

Po 1 kabel VGA
    Po 2 przejściowa żeńsko żeńska VGA
    Po 3 kabel chinch chinch

i to wszytko tak???

14. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak to wszystko. Chyba ze kabel chinch z kabla VGA ci dosięgnie do wieży to nie będziesz musiał dokupować dodatkowego.

Wczytywanie...

Poleć forum