Podlaczenie x do monitora

Wirahha

Banned
Użytkownik
Elo potrzebuje podlaczyc x do monitora della ,ktory ma tylko dvi. A moj x tylko komponent. I tak szperajac wpadlo mi to eBay.ie: For DVI-I Male to HDTV Component Video YPrPb Adapter (item 200356479455 end time 25-Jul-09 14:27:45 BST)
I niby wszystko ok komponent przez ta przejsciowke lacze z monkiem i gra ale... Ta przejsciowka nie obsluguje 1080p:mad: Znacie moze cos lepszego np. kabel ?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Może się mylę, ale wg mnie to nie ma znaczenia i brak 1080p w opisie jest przypadkowy. o_O
Równie dobrze możesz kupić kabel VGA i przejściówkę na DVI - wyjdze na to samo, bo i tak konwersja sygnału analogowego na cyfrowy.
 

locke4

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie bylbym taki pewien ze ta przejsciowka likwiduje przeplot.
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
A ja nie bylbym taki pewien ze ta przejsciowka likwiduje przeplot.
Mozesz to opisac po ludzku ? :DD
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
zależy jakiego typu masz wejście DVI jeżeli DVI-D to nie będzie działać bo wejście dvi przyjmuje tylko sygnał cyfrowy,musi być DVI-I,sprawdź dokładnie w specyfikacji monitora bo niekoniecznie taka przejściówka zadziała(ona nie zamienia sygnału analogowego na cyfrowy tylko umożliwia podłączenie źródła analogowego do wejścia DVI-I,które przyjmuje również sygnał analogowy)
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Ok ale nie rozumie o jakim analogowym obrazie piszesz ? Przeciez x nie ma analogowego obrazu tylko cyfrowy right ?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
component to sygnał analogowy,hdmi i dvi to cyfrowy
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Widzisz ... No no no nigdy bym tak nie powiedzial... No ale ciagle sie uczymy. dzieki
 

stefll

Świeżak
Świeżak
Witam mam podobny problem o tuż mam monitor (Dell 3007WFP) z wejściem DVI-D i chciałbym podłączyć Xboxa do niego za pomocą kabla z pozłacanymi wtyczkami DVI(-D)/HDMI i nie stety nie mam obrazu ;/ , kabelek jest niby do konsoli Playstation 3 ale chyba nie ma w tym jakiegoś problemu ???? mam nadzieje że mi pomożecie ;]
 

Radek111

Świeżak
Świeżak
Witam mam również pytanie odnośnie podłączenia xboxa360 do monitora. Mam monitor Samsung SyncMaster 740n 17 calowy czy da rade pod niego podłaczyć? ??
Wiem ze potrzebny mi kabel VGA i nie wiem co Jeszce a druga sprawa to czy mogę jakoś polczyc xboxa 360 z moimi głośnikami od wieży tak jak można komputer ??

dzekuje i pozdarwiam
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
@Radek111

Możliwe, że będziesz potrzebował jeszcze przejściówki VGA żeńsko-żeńskiej.
Dźwięk możesz tak podłączyć. Z kabla VGA powinny sterczeć 2 chinche, w wieży masz zapewne wejście liniowe (AUX czy jak to się tam można spotkać :p). Podpinasz i śmiga. Tylko zapewne nie sięgnie, więc musisz dokupić kabel chinch-chinch. Może być męsko-męski+przelotka żeńsko-żeńska, lub męsko-żeński (akurat takich nie widziałem, ale pewnie są).
 

Radek111

Świeżak
Świeżak
strusic

Czyli podsumowując :

Po 1 kabel VGA
Po 2 przejściowa żeńsko żeńska VGA
Po 3 kabel chinch chinch

i to wszytko tak???
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Tak to wszystko. Chyba ze kabel chinch z kabla VGA ci dosięgnie do wieży to nie będziesz musiał dokupować dodatkowego.
 

Do góry Bottom