1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie X'a z przeróbką LT do sieci. Jakie konsekwencje, co dalej itd.?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ramirez007, Grudzień 27, 2010.

1. ramirez007

ramirez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć!
    Mam przerobionego Xbox'a 360 na LT. Wersja interfejsu głównego to 2.0.8955.0, ale to chyba nie jest już istotne w tej kwestii. Moje pytanie dotyczy kilku aspektów:
    1. Na pewno zostanę poproszony o update dashboardu, którego nie mogę uniknąć. Czy w momencie tegoż update'u może dojść do zbanowania konsoli, czy będzie to losowe, po dowolnym czasie pobytu w sieci - w czasie grania, przeglądania market place itd.?
    2. Co się dzieje w momencie banizacji? Zablokują mi dysk i nie będę już mógł z niego korzystać, czy może nawet konsolę, której nie będę już mógł uruchomić?

Mam nadzieję, że skrupulatnie pomożecie mi odpowiedzieć na dręczące mnie pytania i rozwiejecie moje wszelkie wątpliwości, odpowiadając w racjonalny i stosunkowo prosty sposób.

Pozdro i z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Jeżeli chcesz przez neta grać (zalogować się do Live) musisz dać aktualizację, bez niej się nie zalogujesz na LIVE.
    Ban dostajesz w losowym momencie po wykryciu.

2.Wyskakuje ci w pewnym momencie Konsola została zablokowana przez naruszenie czegoś tam.
    Ban jest tylko na LIVE. Przynajmniej mój kolega jak dostał bana to nie mógł wejść już na LIVE ale gry mógł instalować

4. xbox rrod

xbox rrod Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ban jest tylko na dysk nie możesz z niego korzystać po banie

5. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lool. Wszędzie jest że na dashach powyżej 9199 nie ma banów na dysk.(Przykład mój kumpel)

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    1. Ban będzie, gdy M$ wykryje, że piracisz, raczej nie wykryje, że napęd przerobiony (na forum Team Xecuter - autorów przeróbki, jeden z administratorów napisał, że jeszcze nikt nie dostał bana od LT), tutaj M$ będzie szukał słabych gier (czyt. gier takich, które mają np. uszkodzone PFI, albo SSv1 z wave 3, 4, 5, 6, ....), albo jeśli masz flagę. Jeśli chcesz grać w gry AP 2.5 na necie, koniecznie wgraj LT+.

7. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Flaga to ban po zalogowaniu :p

8. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Nie. Póki co, niektórzy gracze grają na Live z flagami. M$ czeka na falę banów, wówczas wszystkie flagi zamienią się bana (ny).

Wczytywanie...

Poleć forum