1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xbox do laptopa mostkiem sieciowym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez italia21, Listopad 30, 2013.

1. italia21

italia21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z podłączeniem sieci mostkiem do xbox przez laptopa(VISTA :grumpy: ) wiec podłączyłem kabel Ethernet utworzyłem mostek sieciowy lecz internet dla xbox jest ograniczony i nie działa jak widac na zdj. screenSHU - The fastest screen capture ever. jakieś pomysły jak mam to zrobić i jestem zielony w tych sprawach wiec oprócz tego co opisałem nic nie zrobiłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Spróbuj wyłączyć zaporę sieciową w panelu sterowania jak i program antywirusowy

4. italia21

italia21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nadal nie działa

Wczytywanie...

Poleć forum