1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie xbox i pc do monitora

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mistrzmtb, Grudzień 18, 2009.

1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Wiem, że jest temat o monitorach, ale tam nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Zamierzam kupić monitor samsunga*, który ma full hd, ale ma tylko wejście d-sub (czyli analogowe) i czy jak podłącze xboxa takim kablem** to czy nie będzie różnicy, jak bym kupił z wejściem cyfrowym np. hdmi lub dvi ???
    A i jeszcze posiadam też laptopa, który też ma d-sub i czy da rade jakoś podłączyć do tego monitora dwa urządzenia bez odłączania na zmiane kabli ???

*Samsung SM2233SN (czarny) - Monitor LCD Samsung w RTV EURO AGD

**X360 Kabel HQL SVGA HDTV NOWY BIGBEN (847624528) - Aukcje internetowe Allegro najwyższej klasy według forum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Kabel VGA - 25zł na allegro
    Przełącznik VGA - 20-80 zł.

Różnicy być nie powinno, ja sam korzystam z takiego zestawu, a jedyne co może radzić, to tak wysoka rozdzielczość z tak bliskiej odległości.

Wczytywanie...

Poleć forum