1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xbox360 do monitora HD poprzez HDMI -> DVI-D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArkadyNachyla, Sierpień 17, 2010.

1. ArkadyNachyla

ArkadyNachyla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam xbox 360 elite i przewód VGA z dwoma czinczami. Podłączyłem go do monitora który ma max roz. 1920x1080 i okazało się, że obraz w grach mimo ustawienia w opcjach Xboxa najwyższej rozdzielczości jest jest nieostry i ogólnie brzydki w porównaniu do obrazu z kompa.
    Czy gdy zastosuje kabel z jednej strony HDMI z drugiej DVI-D to obraz na monitorze będzie jak żyleta, tak jak powinien być porównując do kompa??

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    człowieku wiadomo ze kabel VGA ma jakosc do d..y(u mnie tak bylo) podlacz hdmi-dvi

4. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Jesli kupujecie kable VGA za 12 zł to Wam sie nie dziwie ze obraz jest niewyraźny. Ja osobiście gram na kablu VGA oryginalbym microsoft i obraz jest bardzo dobry. Polecam również kabel VGA firmy bigben.

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W VGA-zmien rozdzielczosc na wieksza. Bo nie pisales ze cos zmieniales.

A jak bedzie ciagle taki sam obraz to pozostaje ci hdmi-dvs

6. Bartii

Bartii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Darmstadt
    kup kabel hdmi dvi (nie musi być najdroższy).

7. ArkadyNachyla

ArkadyNachyla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem drogi kabel HDMI -> DVI-D za około 90 zł, w konfiguracji Xboxa ustawiłem rozdzielczość 1920x1080, jednak jak gram np. w FIFE 10 to przypatrując się piłkarze na boisku maja poszarpane krawędzie, w innych grach to samo. Co może być tego przyczyną?

Wczytywanie...

Poleć forum