1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa 360 do LCD Laptopa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roger11, Styczeń 14, 2015.

1. roger11

roger11 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam pytanie czy istnieje taka możliwość aby podłączyć xboxa tak żeby obraz wyświetlał się na laptopie za pomocą kabla HDMI lub Wifi ? Laptop sony vaio c series. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ta opcja dostępna jest jedynie w bardzo nielicznych laptopach na przykład jak Alienware M18X którego ja posiadam. Laptop musi mieć wejście HDMI żeby mógł przekazać obraz na swój ekran a to bardzo rzadko się zdarza. Musisz sprawdzić w instrukcji czy takowe masz.

Można nawet rozmawiać przez TS czy skype podczas gry na xboxie, to bardzo wygodne.

U mnie tak to wygląda:

Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2015
    roger11 lubi to.
  4. roger11

roger11 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No fajna sprawa , kupiłem wczoraj laptopa i sie zastanawiałem czy jest taka możliwość.

5. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    niestety nie dasz rady podłączyć twój laptop ma tylko hdmi out
    które uniemożliwia podłączenie do niego xbox-a

Wczytywanie...

Poleć forum