1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa 360 do monitora CRT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiliextreme, Lipiec 24, 2010.

1. wiliextreme

wiliextreme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety mój zwykły monitor LCD wyzionał ducha kilka miesięcy temu, więc xboxa będę musiał podłączyć do starego CRT (dla formalności, xboxa jeszcze nie kupiłem). I tutaj mam spore wątpliwości w kwestii podłączenia konsoli do monitora.

Jako, że monitor to stary, badziewny CRT - próżno w nim szukać portu HDMI czy DVI...właściwie to sam monitor nie ma żadnego portu (pomijając ten na kabel zasilający), a jedynie wbudowany kabel VGA, który słuzy do podłączenia pod kartę graficzną. Niestety wtyczka nie będzie raczej pasować do xboxa, który (z tego co mi wiadomo) ma specjalny port...

No i teraz jestem w kropce...szukałem jednak w sieci i dowiedziałem się, ze kable BigBen potrafią rozwiązać taki problem. Ponizej link do takiego zestawu kabli:
    Kabel Big Ben Do X360 Hql Vga Hdtv Bb 4727 - Sklep Internetowy qoop.pl

Mam jednak wątpliwości co do połączenia kabla monitora z BigBenem (wtyczka z monitora kończy się takimi małymi bolcami, a wtyczka z BigBena chyba identycznie...jak więc można by je było połączyć ?)

Prosze o jakieś wytłumaczenie. Może mylę się co do rodzaju wtyczce w zestawienia BigBena, może coś przeoczyłem - proszę o sprostowanie moich domysłów. Czy ktoś wie czy BigBen załatwi sprawę, a może zna inne metody na połączenie monitora CRT z xboxem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
  4. wiliextreme

wiliextreme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, temat można zamknąć

5. zenek1234

zenek1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    mój LCD nie przełącza obrazu pomiędzy PC i X więc zastosowałem poniższy zestaw, działa wyśmienicie, myślę że i tobie by pomógł

MANUALY SWITCH PRZELACZNIK VGA 2x PC +1x MONITOR (1142985693) - Aukcje internetowe Allegro
    i kabel KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD ORG (1149159523) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum