1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa 360 do one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojol92, Wrzesień 30, 2015.

1. Wojol92

Wojol92 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam,
    mam problem mianowicie chcę podłączyć xboxa 360 do one.
    Podłączam go kablem HDMI w miejsce dekodera, odpalam xboxa 360 i nie potrafię znaleźć w opcjach One tryby wejścia w tą konsolę, gdzie to się znajduje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja zrobiłem tak że nacisnołem X na padzie będąc w dash na karcie startowej i wyskoczyła mi konfiguracja TV, poklikałem tam cokolwiek i tyle teraz jak nacisnę X to pokazuje się obraz z wejścia HDMI czy jest to X360 czy dekoder.

Swoją drogą u mnie jest opóźnienie ~1,5s, daj znać czy też tak masz bo ja nie mogę tak grać.

Wczytywanie...

Poleć forum