1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa 360 pod router

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikute, Luty 26, 2010.

1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Kupiłem wczoraj router i podobno dzięki niemu będę mieć Xbox Live w konsoli czytałem parę opisów jak to zrobić ale jedni piszą tak drudzy inaczej.

Zacznę od tego że mam modem Iplus'a. Kupiłem też kabel scrossowany bo wiele osób pisało że potrzebny jest i teraz mam pytanie. Jak się zabrać do podłączania?

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Iplusa masz na usb wieć robisz tak jedną końcówkę kabla cross-over podpinasz pod xboxa a drugą do kompa. Wchodzisz w moje miejsca sieciowe-> wyświetl połączenia sieciowe -> dalej postępujesz według screenów zamieszczonych tutaj http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/siec-podlaczanie-neostrady-radiowki-bez-uzycia-routera-1136.html z tym iż dns wpisujesz takie 212.002.096.051 212.002.096.052. Router omijasz chyba że na więcej urządzeń rozdzielasz neta, ale i tak czy będziesz używał routera czy nie komp musi być odpalony aby był internet.

4. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Problem

No i ok wszystko podłączyłem ale pojawił się problem. W moim miejscu sieciowym wyskakuje sieć lokalna(to jest to od Xboxa) jednak pisze "Sieć niezidentyfikowana". Jak rozwiązać ten problem? Testy na Xboxie nie wyszukują internetu. Jeśli to pomoże powiem że mam Windows Vista na laptopie i myślę że to jest przyczyna problem ;/.

Wczytywanie...

Poleć forum