1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa 360e do monitora.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ezzy, Październik 25, 2013.

1. ezzy

ezzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam xboxa 360e i chce go podlaczyc do mojego monitora przez analogowe złącze vga. Ten model nie ma typowego do starych wersji wyjscia analogowego (takiego szerokiego) tylko wychodzi jackiem. Zakupiłem przejsciowke cinch -vga. Niestety monitor nie wykrywa mojego xboxa. Mój monitor to iiyama Prolite E2407HDSV. Przed podłączeniem, próbą podłączenia konsoli do moniotra zmienilem w ustawieniach xboxa rozdzielczość na 1000 jakąś (sorry nie pamiętam). Więc moje pytanie brzmi: Co jest źle, co przeszkadza/powoduje problem że nie moge tego wszystkiego podłączyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
  4. ezzy

ezzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ok ale czy to nie jest przypadkiem ściema? Kabel hdmi jest cyfrowy a vga analogowy. Mam czysta przejsciowke bez cinch, z hdmi do vga i nie dziala :(

5. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    hmmm dziwne. Powinno działać zresztą to tak samo jak przejściówka dvi vga musi działać mimo że dvi to też cyfra.Takim kablem podpinałem tunerhd do vga. W każdym razie musisz kupić z wyprowadzonym dzwiękiem bo vga to tylko obraz więc bez rozdzielenia może rzeczywiście być lipa.

Wczytywanie...

Poleć forum