1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa do internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jagielloma, Styczeń 21, 2013.

1. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem z podłączeniem swojego Xboxa do internetu, żeby podłączyć się do Live. Internet do komputera doprowadzony jest przewodem od routera z innego pomieszczenia. Mam statyczny adres IP. Z drugiej karty sieciowej w komputerze chcę udostępnić internet do Xboxa tylko nie wiem jak to zrobić. Pomożecie? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    2karty sieciowe w komputerze. na tej karcie co dochodzi net dajesz wlaściwości i powino być udostępnij. w win vista i wyżej w ustawieniach sieciowych. podłączasz do xboxa i na xbox ustawienia auto i powino wszystko chodzić. komputer musi być włączony.

4. jagielloma

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W komputerze przy tej drugiej karcie sieciowej co Xbox do niej podłączony też IP i DNS auto?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    na drugiej karcie po ustawieniu na pierwszej tej z netem udostepnienia powino na drugiej same sie dodać ustawienia. ale karta do udostępnienia powino mieć auto przed udostępnieniem połączenia.

6. jagielloma

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie mogę ustawić na auto, ponieważ mam statyczny adres IP i jak nie wklepię go ręcznie to nie będę miał połączenia z internetem. Właśnie w taki sposób próbowałem i nie zadziałało.

7. Adam Dominiak

Adam Dominiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Jako że nie mogę zamieszczać jeszcze tematów chciałem zapytać czy jeśli mam przerobionego xboxa, włączę wifi i będę korzystał z np. FB czy YouTube to czy mogę dostać bana? Czy w ogóle do FB czy youtubea potrzebny jest live?

8. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mozesz w dziale dla świeżaków // tak możesz dostać bana ...oczywiście że live jest potrzebny -cały net' w konsoli opiera się o xbox live.

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jest potrzebny do działania fb, nie raczej nie jak masz najnowsze lt 3.0 szansa bana mała.
    nie strasz świerzaków banem jak nie wiesz jakie lt mają nawet.

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nawet na LT 3.0 jest na to szansa... nie podał szczegółów wiec także napisałem ogólnikowo ;)

11. bolekone

bolekone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdańsk
    Mi pomogła ta strona Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

Wczytywanie...

Poleć forum