Podłączenie Xboxa do internetu.

dawid11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, chcę podłączyć xboxa do internetu i cieszyć się graniem z innymi użytkownikami. Chcę podłączyć kablem z routera. Co mam zrobić po podłączeniu xboxa do sieci? (jakieś wskazówki?). Gdzie się konto zakłada itp. itd. Czy trzeba coś wykupywać żeby grać w online? Proszę o instrukcje jak to i gdzie zrobić. Z góry dzięki.
 

Despayre

Użytkownik
Użytkownik
Żeby grać online musisz posiadać konto Gold , które kupujesz na jakiś czas (miesiąc , 48h , 3 miesiące). Na koncie Silver niestety nie możesz grać.
 

dawid11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To spoko. A gdzie się zakłada konto ?;>
 
masz nowa konsole czy uzywana? na nowej masz 3 konta na ktorym masz golda na 1 miesiac. Inne rozwiazanie zakupic sobie, wpisac kod i grac
 

dawid11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nowa konsola, nieprzerobiona. Gdzie owe konto założę? !!!
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
PolskiLive.pl - Nowe Konto
Dziękuje nie boli
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
W xboxie z tyłu jest takie wejście RJ45 na kabel do internetu. Włóż go tam i w xboxie wejdź w dział moja konsola xbox i tam najedź tym padem na swojego avatara. Kliknij A na padzie i w tym menu zatwierdź "Dołącz do usługi Xbox Live"

EDIT: UP@ Wyprzedziłeś mnie o pare sekund ;p
 

Kuba 2255

Banned
Podłączasz xboxa kablem,wchodzisz w dołącz do xbox live,postepujesz zgodnie ze wskazuwkami,aha i w ustawieniach konsoli zmień region na anglię albo stany zjednoczone.
 

dawid11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki all. Przy rejestracji natrafiłem na problem. Otóż: "Do kontynuowana potrzebny jest rodzic". Takie coś mi wyskoczyło. Da się to jakoś ominąć przy rejestracji czy każdy przez to przechodzi ?;>
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Chyba masz filtr rodzinny, poproś rodzica by ci pozwolił się zarejestrować na Live albo by ściągnął blokadę.
 

rexXxio

Użytkownik
Użytkownik
Albo podaj inna date urodzenia, tak zebys mial wiecej niz 18 lat :)
Jaka masz konsole? Podlaczyles ja kablem? Moze nowa 250GB to ona leci po WiFi !
 

Do góry Bottom