1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenie xboxa do laptopa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez janos, Grudzień 31, 2011.

1. janos

janos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    chcialbym podlaczyc xboxa do laptopa zeby korzystac z live.moj system win7 i internet bezprzewodowy z play,podlaczam to kablem scrosowanym dodam iz mialem wczesniej xboxa i wszystki mi pieknie smigalo,nie stety nie pamietam jak to zrobilem.
    prosze o szczegolowy opis
    z gory dziekuje wszystkim za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. sowa180

sowa180 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wiedeń
    Wejdź w "Centrum sieci i udostępniania", "zmień ustawienia karty sieciowej", następnie wciskasz Ctrl, klikasz na "połączenie lokalne" lewym przyciskiem myszy, później na "połączenie sieci bezprzewodowej" i jak masz zaznaczone obydwa połączenia, to klikasz prawym i z menu wybierasz "połączenia mostkowe". Podpinasz kabel i powinno śmigać. Ja tak mam.

4. janos

janos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a

wiec tak 1 to mam polaczenie komorkowe szeroko pasmowe ,2 polacznie lokalne a 3 polacznie sie bezprzewodowej
    i mam 2 z 3 polaczyc?a w opcjach nic nie trzeba zmieniac z udostepnianiem?

5. janos

janos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z mostkowalem to
    ale pisze siec nie zidentykowana i nie idzie dalej polaczyc

Wczytywanie...

Poleć forum