1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa do monitora przy użyciu KVM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Endrju91, Listopad 11, 2012.

1. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odmowa dostępu do telewizora, zostałem z konsolą wygnany, więc poradziłem sobie z monitorem. Konsolka podłączona kablem VGA, wszystko działa, 19" daje radę, choć wiadomo, że to nie 32". Jest jednak jeden problem, a raczej cały szereg. Rzecz pierwsza: brakuje mi gniazdek w listwie i muszę coś odłączać, żeby podłączyć konsolę, ale z tym idzie sobie poradzić. Rzecz kolejna, to że muszę odpinać od monitora przewód od kompa, podłączać konsolowy, strasznie nużące i długo zajmuje. Wpadłem więc na pomysł, żeby zastosować KVMa, czyli przełącznik między dwoma urządzeniami. Między dwoma PC działa, testowane. Pytanie czy zadziała to z konsolą? Ma ktoś rozwiązany ten problem w podobny sposób? A może macie jakieś inne ciekawe pomysły jak pogodzić kompa i konsolę bez każdorazowego odpinania i podpinania przewodów? W monitorze mam tylko jedno wejście VGA i nic więcej. Mój pomysł to KVM, chciałbym jednak też zapoznać się z innymi rozwiązaniami ;)

Wczytywanie...

Poleć forum