1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa do monitora- pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komaros, Grudzień 10, 2011.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam kilka pytań. Przeczytałem na forum wszystko i już wiem co i jak. Mam monitor LCD Samsung z wejściem D-SUB.
    Rozumiem, że mam kupić kabel VGA i przejściówkę 2x chinch do jack. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę takie rzeczy kupić i w jakiej cenie np. Mediamarkt, Electroworld. Nie chciałbym kupować z allegro. I czy jakość na 19calach i z tym kablem będzie dobra- lepsza niż na componencie do kineskopowego TV?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Napewno jakosc bedzie lepsza, kto jeszcze kineskopowego TV uzywa . Poszukaj w MediaMarkt, Saturn itp

4. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Dodam, że jakość z podróbki jest różna ;) Sam dzisiaj u kumpla sprawdzałem trzy kable. Dwa były genialne, jeden okropny :D
    Taki strzał misz :D

Wczytywanie...

Poleć forum