1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie XBOXA do monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubassie1323, Grudzień 22, 2014.

1. kubassie1323

kubassie1323 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sanok
    Cześć.
    Jestem nowy więc nie jestem zbyt ogarnięty w tych sprawach. Otóż kupiłem kabel HDMI - VGA + 3RCA :
    http://allegro.pl/kabel-hdmi-vga-3rca-1-8m-gold-ps3-fullhd-audio-i4831517014.html
    i gdy podłączyłem go to nie działał.
    Podczas podłączenia tego kabla, pad migał, a Xbox nie łapał żadnego obrazu.
    I takie moje pytania:
    Czy ten kabel może działać w ten sposób ?
    Dodam jeszcze, że gdy podłączyłem kabel do dekodera i monitora to tak samo obrazu nie było. :/
    Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    To już kolejny taki temat i widzę że nikomu podobny kabel nie zadziałał z Xboxem... musi być jednak kabel który nie wychodzi z HDMI bo te wszystkie super kable z przejściem takiego sygnału to lipa i tyle. Tylko takie coś się sprawdza:
    KABEL VGA AV HD GOLD DO XBOX 360 XBOX360 NAJTANIEJ (4915406875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    jednak za jakość niestety nie odpowiadam i czasami bywa bardzo marnie... jeśli masz nowszego xboxa i nie masz takiego wyjścia pozostaje jakis drogi konwerter i też niewiadomo czy zadziała...

1 osoba to lubi.
  4. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Ja leciałem sporo czasu na ww. kablu i nie narzekałem na jakość obrazu na monitorze. :)

Wczytywanie...

Poleć forum