1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa do Neta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swistu, Październik 10, 2013.

1. swistu

swistu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Postanowiłem odkurzyć moja konsolkę i podłączyć ją do neta. Kiedyś miałem internet w neostradzie i wszystko chodziło cacy, w tej chwili mam Orange w modemie 3g i nie mogę za nic tego ustawić, przeczytałem z 5 artykułów ale żaden nie jest w stanie mi pomóc myślę że to problem natury ustawień sieci ale nie wiem jak dostać się do informacji opisującej mój problem. Do rzeczy krótko i na temat:

Połączenia lokalne nie współpracują razem, jak włączę połączenia do xboxa pokazuje że jest sieć ale nie łączy z kompem, patrzymy na komputer a tam nie ma neta, jak wyłączymy połączenie z konsola net szybciutka nam powraca.

Protokół internetowy (internetu) automatyczny nie mogę zmienić na inny bo net nie działa

Protokół internetowy (konsola w kompie) Adres IP: 192.168.0.1 Maska podsieci: 255.255.255.0 Brama domyślna: 192.168.0.1

W konsoli Adres IP: 192.168.0.2 Maska podsieci: 255.255.255.0 Brama domyślna: 192.168.0.1

Mogę gdybać ,iż jest to jakaś drobnostka i użytkownicy forum mają większe pojęcie niż ja. Serdecznie proszę o pomoc.

PS. Windows XP, karta sieciowa wbudowana

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. swistu

swistu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie dało rady zrobić, ale postawiłem cała sieć od nowa i zadziałało elegancko tylko co z tego jak konsola zbanowana :( no cóż dzięki za pomoc i temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum