1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa do netu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IslandersPL, Sierpień 1, 2010.

1. IslandersPL

IslandersPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam kablówkę i jedno wejście dla kabla internetowego próbował robić jak na filmikach podłaczenię do netu ale mi nie wychodziło.Możecie mi punkt po punkcie opisać co trzeba zrobić i co trzeba mieć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rako91

rako91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Jeżeli chodzi o modemy z kablówki to jeśli masz THOMSONA (tak jak ja) to często jest problem z podłączeniem konsoli(czasem widzi połączenie czasem nie) i dlatego spróbuj
    1: podłącz konsolę przez kartę sieciową jeżeli takowa posiadasz.
    2: jeżeli podłączasz internet bezpośrednio z modemu może być podłączone tylko jedno urządzenie tzn. komputer albo konsola

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli masz 2 karty sieciowe(albo 2 wejscia) to mozesz udostepnic lacze.Tylko ze wtedy musisz miec wlaczonego pc.

5. wawrzyn18

wawrzyn18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Też mam kablówkę i też miałem problem.
    Ale poradziłem sobie:D Na początku podczas sprawdzania stanu sieci pierwsze 2 obrazki były ok i jak dochodziło do xbox live to pasek zatrzymywał się na 1/3 i wyskakiwało że internet jest ale z ograniczonymi funkcjami. Ale nie mogłem się wogólę połączyc do neta.
    Na poczatku mialem podpięte tak: Kabel z modemu thomson bezposrednio pod konsolę i tyle. Potem za jakies 2 tygodnie w x-klocku zmieniłem na region Stany i założyłem maila na usa to wszystko mi weszło. Jak chcesz dokładnych rad i pomocy, jak sobie nie bedzieszmogl poradzic dalej napisz od mnei na gg albo na pw. Napewno pomogę!

Wczytywanie...

Poleć forum