1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa do przenośnego DVD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yaqub, Lipiec 25, 2009.

1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie próbuje podłączyć xboxa do przenośnego DVD. Jest jakiś sposób, aby go woogle podłączyć. Mam taki kabelek co był w zestawie od DVD, który sie podłącza do DVD i ma 3 wyjścia - biały, czerwony, żółty (używałem go do podłączania do TV). Próbowałem podłączyć do tego czegoś (na obrazku zaznaczyłem), ale dalej nic. Może coś źle zrobiłem? Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie dziala ci z jednej przyczyny zapewne ten przenosny odtwarzacz dvd do ktorego podlaczales chinche (zolty, czerwony i bialy) nie posiada wejscia av tylko samo wyjscie ktore przesyla obraz do urzadzen zewnetrznych typu tv, ta przejsciowka ktora zaznaczyles na zdjeciu z elite rwoniez nie posiada wejsc av, a samo wyjscie ktore rowniez wysyla sygnal av do urzadzen zewnetrznych. Sytuacja jest podobna jakbys np. chcial przegrac dzwiek z jednego komputera do drugiego uzywajac tylko 2 wyjsc sluchawkowych zamiast jednego wyjscia sluchawkowego i jednego wejscia linowego. Jesli twoj odtwarzacz nie posiada wejsc AV(wejscie powinno byc oznaczone jako AV in lub cos w tym rodzaju) tylko samo wyjscie (zapewne AV out) to za zadne skarby i przy pomocy zadnych kabli nie uda ci sie go polaczyc z xboxem.

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki :).

Wczytywanie...

Poleć forum