1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie xboxa do sieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RAKU PL26, Październik 5, 2011.

1. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Witam, chcę podłączyć xobxa do sieci mam router ale znajduje się w innym pokoju i nie mogę się połączyć od razu do konsoli, więc chcę zrobić to przez komputer a nie wiem jak to zrobić bo sieć w domu jest bez przewodowa podłączam do komputera udostępniam wszystko i nic ;/ POMOCY !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz siec bezprzewodowa to dlaczego nie laczy ?

Ja mam bez przewodowy juz okolo 4 lat w tym rozne routery i zawsze smiga jak miło.

Laptop + Xbox 360 + Tablet dzialaja zawsze i w calym domu..

4. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    no nie wiem czemu nie działa podłączam kabel udostepniam sieci daje w xboxie przetstuj połączenie nawet sie do sieci nei chce podłaczyć ;/

Wczytywanie...

Poleć forum