1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie XBOXA do TV kablem VGA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybus27, Maj 19, 2011.

1. rybus27

rybus27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam, mam pytanie - xboxa mam podłączonego poprzez kabel VGA do monitora komputerowego gdzie wyświetlana rozdzielczość to 1024x768, ale po przeprowadzce, monitor muszę zostawić. Chcę kupić telewizor bez HD i podłączyć xboxa kablem vga.

Moje pytanie brzmi: czy jest to dobry sposób i gra będzie wyświetlana w jakiejś ludzkiej rozdzielczości czyli np. 1024x768 czy tylko 420p?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. daw8id

daw8id Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podłączone na starym tv(z dupą) bez hd i na telewizorze 42 cale podlaczone kablami av i jakosc jest bardzo dobra

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    kup jakiś tv 32" z hdmi (to jest rodzaj wejścia nie koniecznie oznacz to tv hd to jest jaj np:usb) i podłącz xboxa kablem hdmi.

kabel vga nie jest zły ale dużo zależy od tv.

Wczytywanie...

Poleć forum