Podłączenie Xboxa do TV

imbir8

Świeżak
Świeżak
Witam,
mam o to taki kabel:

I xboxa bez hdmi (wiem pewnie zaraz padnie). I moje pytanie brzmi czy jakbym kupił przejściówkę z vga do hdmi i podpiął ten kabel z tą przejściówką do tv z hdmi oraz te 2 czincze do miejsca na czincze to można było by grać w hd czy wogóle mi nie wyświetli obrazu??
Z góry dziekuje za odpowiedź
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
raczej wątpię aby to działało moim zdaniem lepszym wyjściem będzie podłączyć przez av..
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
To juz nie bedzie to samo co na przejsciowie Hd tez mialem na zwykle av jak zakupilem slima i mowie ale gowniany obraz jak w ps2 moze troche lepszy pozniej odpalilem po hd i odjazd galy wypala.
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
Nie baw się w przejściówki - kup kabel Component*.
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
@up
Przecież napisał że ma Xboxa bez HDMI.

Proponuję podłączyć to kablem component, najprostsze rozwiązanie aby uzyskać obraz HD.

Tapnięte z Galaxy Ace
 

FarMer2211

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma przejsciowek zwykłych, bo to przez av jest analogowo, są konwentery ale lepiej kupić z hd bo niedosc że taniej to i pewniej.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
@up
Przecież napisał że ma Xboxa bez HDMI.

Proponuję podłączyć to kablem component, najprostsze rozwiązanie aby uzyskać obraz HD.

Tapnięte z Galaxy Ace
Faktycznie, musiałem się zapomnieć - mój błąd. Pozostaje Component.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A nie masz czasem w TV wejścia VGA?
 

imbir8

Świeżak
Świeżak
Niestety kupiłem taki TV że nie ma ani VGA ani czincz, ma tylko hdmi. Mam kabel Component ale niestety go nie podepnę, musze x-a podpinać pod eurozłącze. Dałem **** przy kupnie TV.
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Czyli w TV masz eurozłącze i hdmi ? jeżeli tak to pozostaje Ci kabel Component który na końcu ma zapewne chinche lecz przejściówka z chinch>av(eurozłącze) nie pogarsza obrazu a ten kabelek daje naprawdę jakoś zbliżoną do hd :)
 

Do góry Bottom