1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłaczenie xboxa do TV.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemek Kurowski, Wrzesień 16, 2013.

1. Przemek Kurowski

Przemek Kurowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam taki problem iż nie mam w swoim TV LCD wejścia HDMI. Mam tylko RCA, euro i VGA do podłączenia komputera.

Gdy podłacze xboxa za pomocą kabla RCA (ten czerwony, żółty i biały :p), to obraz jest po prostu kiepski, dośc mocno kiepski. Lecz na komputerze mam obraz idealny, tak więc pomyslałem, czy była by możliwość podłazenia za pomocą przejściówki RCA na VGA w ten sposób konsoli, przez co obra byłby ładniejszy? Widziałem takie przejściówki na allegro, lecz mam pewien dylemat. Te trzy kable RCA to przeciez kabel VIDEO i dwa kable AUDIO, a wtyk VGA NIE OBSŁUGUJE AUDIO, tak więc jak to może być mozliwe, by taka przejściówka w ogóle istniała? Więc od razu pomyślałem, żę do tej przejściwóki wtykne tylko kabel VIDEO z kabli RCA, a dwa kable AUDIO RCA wtykne normalnie na swoje miejsce. CZy to coś da, czy to jest możliwe, czy to polepszy obraz?

Prosiłbym o odpowiedź kogoś kto się trochę zna. ;)

Dziekuję.

@EDIT:

Wtyk na komputer w TV to nie VGA, tylko DVI. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Sa specjalne kable do podłączenia xboxa przez vga poszukaj na allegro

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

4. Przemek Kurowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przedchwilą edytowałem post,w TV nie mam VGA tylko DVI, miales praw nie zauważyć. :)

Tak więc istnieje takie coś dla DVI też? Jak tak to jak to wpisać na allegro?

5. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no to jeszcze lepiej że masz DVI, kup kabel na allegro hdmi-dvi i jakość będziesz miał świetną;)
    DVI=obraz cyfrowy, tak samo jak w przypadku hdmi, jedyna różnica to że nie idzie przez dvi dźwięk

1 osoba to lubi.
  6. Przemek Kurowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki już mam.
    Kupuję w/w kabel a dźwięk podłacze przez wtyki audi RCA.

Do zamknięcia czy co tam. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum