1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłaczenie Xboxa i komputera do wieży

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Krawix, Maj 19, 2009.

1. Krawix

Krawix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Niestety nie znalazłem nic na forum co mogło by mi w znaczącym stopniu pomóc, dlatego jestem zmuszony założyć nowy temat :]
    Problem polega w podłączeniu tak jak napisałem w nazwie. Mianowicie: xbox jeszcze przez pewien czas, będzie podłączony pod monitor kablem VGA który posiada oczywiście chinche, a wszystko podłączone jest do wieży. Dźwięk jest miodzio, wszystko jest głośne i takie jakie powinno być, lecz tutaj pojawia się właśnie owy problem. Do wieży chciałem również podłączyć komputer. Oczywiście nie jest to trudne, wystarczy kilka kabli oraz dwa adaptery. Wszystko podłączyłem i okazuje się ze dźwięków z komputera prawie wcale nie słychać przy maksymalnie przekręconej gałce. Przy bezpośrednim podłączeniu kablami komputera do wieży dźwięk jest normalny, lecz nie chce mi się ciągle jak mam ochotę zagrać, gimnastykować się i wkładać odpowiednie końcówki w gniazda z tyłu wieży. Prawdopodobnie nie jeden z was zna się na takich rzeczach lepiej niż ja, dlatego proszę o pomoc możliwie jak najszybszą :] Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
  4. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam wzmaka 5.1 yamaha do niego podłączony jest komp i xbox 360
    kup sobie przejsciówke z 1chinch'a na 2 chinche tylko z takich lepszych
    taki efekt jaki masz to wina słabych kabli lub gdzieś jest uszkodzony.
    w twoim przypadku sądze że to wina twoich adapterów kupionych za 2zł

5. Krawix

Krawix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj poszedłem do sklepu i kupiłem dwa adaptery za 12zł sztuka. Podłączyłem i niestety ale problem jest nadal. Jakieś inne pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum