1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa One pod dany monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wicio12387, Lipiec 13, 2015.

1. Wicio12387

Wicio12387 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy podłącze pod to xboxa one http://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-b2230/specs/ ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Monitor ma DVI ale nie będziesz mieć dźwięku po tym kablu, więc średnio dobry pomysł. potrzebujesz taki przewód [​IMG]

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    "
    Video Input
    • Digital Video Standard
      Digital Visual Interface (DVI)" - Jasne, że tak tylko musisz mieć przejściówkę, którą kupisz na allegro w cenie max 40zł (sam kupiłem za 20zł tyle, że moje dotyczyło monitora o wiele tańszego niż ten twój w dodatku ze wejściem D-SUB)

5. Wicio12387

Wicio12387 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Wicio ten vga hdmi, który masz (adapter) mam identyczny no i tam jest też dziurka na wejście dźwięku (słuchawki/głośniki). Tyle, że ten twój jest za 149zł ja kupiłem taki sam za ponad 20 i sprawdza się nieźle, a monitor mam jakiś za 50zł w dodatku przez D-SUB. Testowane na Wiedźmin 3 i trochę takich nowszych.

Edit: Monitor jest dobry posiada Full HD, więc on nie będzie stanowił problemu. Jeśli chodzi o przejściówkę (adapter) to również nie ma żadnych problemów :): Obsługa rozdzielczości do 1080p / 1920 x 1200

Wczytywanie...

Poleć forum