1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa pod laptop

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Overcrooks, Sierpień 4, 2010.

1. Overcrooks

Overcrooks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam problem z podłączeniem xboxa pod laptop (tak aby można się posługiwać laptopem jako monitorem). Czytałem że to nie jest proste i praktycznie nie wykonalne ale czy dałoby sie to zrobić takim sposobem : Kupuje taką karte telewizyjną np.
    D TUNER TV - KARTA TELEWIZYJNA - na USB - Kraków (1167960449) - Aukcje internetowe Allegro
    i łącze laptop z kablem AV takim zwyczajnym jak jest dodawany do xboxa?
    Z góry dzięki za odpowiedz ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Temat w złym dziale, ale jesteś świeżakiem to nic. Co do pytania to nie wolisz kupić monitora? Większy ekran, a nie jestem pewien czy jest taka możliwość jaką byś chciał bo nie słyszałem o czymś takim. Chyba, że podłączysz pod zwykły telewizor bo to jest najlepszy i najłatwiejszy sposób.

4. Overcrooks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aha sory za ten dział ;) No właśnie mam juz laptopa a na telewizor już kasy nie starczyło heh ... więc puki co musi mi wystarczyć laptop, muszę coś kombinować a po 2 wyjeżdżam za parę dni na wakacje i tam chciałbym se pograć ;)

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może Ci ktoś pomoże bo ja tego nigdy nie próbowałem.

6. Overcrooks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobra już mam pomysł ;D można zamknąć temat ;)

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum