1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie xboxa pod monitor.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubeqq27, Sierpień 22, 2011.

1. kubeqq27

kubeqq27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, sprawa wygląda tak... sprawy troszke się zmieniły i wymienie sie raczej ps3 na xboxa i mam pytanie. Jest jakikolwiek sposób aby podłączyć xboxa 360 do monitora od kompa która ma jedynie wejscie D-Sub(to niebieskie) i pod zasilanie ofc :D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
  5. kubeqq27

kubeqq27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli d-sub podłączam do monitora, to wieksze( nie jestem pewien co to ;p) do konsoli, a te dwie małe moge podpiac do głosników? nie wiem czy sie uda, ale podłaczałem gitarke elektryczną do głosnikow wlasnie takimi (czerwony i biały) i działało :D

6. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak jak wszyscy ci mówią KABEL VGA , ale jeżeli chcesz mieć jakość i spokój że kabel nagle nie zacznie pokazywać cieni , pasów itp , To kupuj kable VGA M$ albo BigBen masz super jakość , warto w to zainwestować ponieważ VGA to analog jak wiadomo jakość obrazy = z jakością kabla na dłuższą mete

8. marcoss18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    powiem szczerze ze ja mam taki vga i zadnych paskow ani cieni nie mam, warunkiem jest to ze kablem sie nie bawie ;p
    wkoncu kabelek za 10 zl..

9. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ok ale za jakiś czas będziesz miał , czytałem wiele wiele tematów że na początku jest ok , a po jakimś czasie ni z gruchy ni z pietruchy buch i pasy cienie efekt ducha itp może ci to wytrzymać miesiąc , tydzień , 1 dzień może nawet rok ale to jak chyba grasz 1h na miesiąc , ostatnio pisałem z takim ziomkiem że nowy na allegro kupił za 10zł i już ma pasy PO prostu się nie opłaca , i na moje oko jakość też jest lepsza w porządnym kablu VGA , to nie HDMI że możesz kupić kabel za 10zł i za 50zł , a jakość obrazu będzie ta sama

10. marcoss18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie mowie o hdmi b hdmi nie podlaczysz do zwyklego monitora ;p a nawet jesli to w zwyklym monitorze nie bedziesz mial jakosci hd :p mam ten kabelek juz z 2 miechy, podlaczony sobie wisi i nie jest ruszany ani nic, jedynie z konsolki wypinany czasem. i gra sie bardzo dobrze. fakt, nie mowie za za 10 zl bede gral rok czy ile tam ;p ale jak sie zepsuje to sie drugi kupi, nie sa to duze pieniadze :p

11. SnaQ

SnaQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zakopane
    Potwierdzam, że nieoryginalny kabel VGA to może być kicha. Zależy jak się trafi. U mnie powoduje zabarwienie kolorów lekko na zielono i trochę rozmazany obraz. Przez oryginalny RCA wygląda dużo lepiej.

12. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie , jak ktoś chce to niech kupuje shit z allegro , ale żeby potem nie było że Xbox jest daremny i ma złe kolory , a tak naprawdę to kwestia gracza chcesz grać z jakąś jakością na monitorze musisz zainwestować , zresztą rób cie co chcecie tylko jak wam się coś stanie z obrazem to nie idźcie zaraz do serwisy tylko do MM po nowy oryginalny kabel VGA

13. kevin506

kevin506 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie. Teraz mam już konsolkę podłączoną pod hdmi. Na początku miałem konsolę podłączoną pod zwykły monitor i skusiłem się na aukcje z kablem vga do xbxoa z "pozłacanymi końcówkami" za 12zł. Gdy odpaliłem konsolę obraz wyświetlał się albo ścięty z lewej strony albo z jasnymi pasami. Nie wspominając, że ostrość oraz kolory to jedna wielka kicha:) więc polecam kupić kabel vga microsoftu lub big bena!

Wczytywanie...

Poleć forum