Podłączenie Xboxa Z Radiówką??

kamilokamilo18

Banned
Użytkownik
Mam pytanko.Chciałbym podloczyc xboxa z pc przez kabel ethernet mam karte sieciową w pc fast ethernet zgodną z via i czy jest to mozliwe??ip mam stale ale nie widoczne w panelu sterowania??prosze o odp:)
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Powinno się dać podłączyć, ale proponuję samemu spróbować! ;)
 

kamilokamilo18

Banned
Użytkownik
Ale jak jak mam neta do pc podloczone wejsciem takim telefonicznym do karty sieciowej a tam jest tylko jedno wejscie takie to gdzie podepne kabel ethernetjak tam nie ma 2 tekich wejsc???:(
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
kup w komputerowym karte sieciowo usb, bodajże 15-20zł kosztuje,lub router ale to koszt już około 100zł
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Ja próbowałem i mi się nie udało, problem z konfliktem DNS
Router to najlepsze rozwiązanie
 

renegat661

Świeżak
Świeżak
ja tez mam problem z radiówką, ty że ja nie wiem jak skonfigurować adres IP cobym nie wpisywał jest błąd o niezgodności IP. stąd pytanie czy jak kupie sobie router to moje problemy znikną czy będę musiał isć do mojego dostawcy internetu i dostać od niego kolejny adres ip który będzie należał tylko do konsoli. Z góry dziękuje za rzetelną odpowiedz;]
 

sasukepl

Użytkownik
Użytkownik
mozesz kupic tani switch
 

l0rak

Świeżak
Świeżak
ja tez mam problem z radiówką, ty że ja nie wiem jak skonfigurować adres IP cobym nie wpisywał jest błąd o niezgodności IP. stąd pytanie czy jak kupie sobie router to moje problemy znikną czy będę musiał isć do mojego dostawcy internetu i dostać od niego kolejny adres ip który będzie należał tylko do konsoli. Z góry dziękuje za rzetelną odpowiedz;]
Jesli dostawca nie blokuje ttlem mozliwosc podlaczenia ruteru lub ruter ustawia go automatycznie powinno obejsc sie bez problemow. Za okolo 100zl wyrwiesz juz ruter z wi-fi nawet.. Z definicji rutera wynika iz zarzadza on Twoja siecia, oczywiscie po poprawnym skonfigurowaniu.
 

Do góry Bottom