1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie Xboxa Z Radiówką??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilokamilo18, Czerwiec 6, 2009.

1. kamilokamilo18

kamilokamilo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanko.Chciałbym podloczyc xboxa z pc przez kabel ethernet mam karte sieciową w pc fast ethernet zgodną z via i czy jest to mozliwe??ip mam stale ale nie widoczne w panelu sterowania??prosze o odp:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Powinno się dać podłączyć, ale proponuję samemu spróbować! ;)

4. kamilokamilo18

kamilokamilo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale jak jak mam neta do pc podloczone wejsciem takim telefonicznym do karty sieciowej a tam jest tylko jedno wejscie takie to gdzie podepne kabel ethernetjak tam nie ma 2 tekich wejsc???:(

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    kup w komputerowym karte sieciowo usb, bodajże 15-20zł kosztuje,lub router ale to koszt już około 100zł

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja próbowałem i mi się nie udało, problem z konfliktem DNS
    Router to najlepsze rozwiązanie

7. renegat661

renegat661 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tez mam problem z radiówką, ty że ja nie wiem jak skonfigurować adres IP cobym nie wpisywał jest błąd o niezgodności IP. stąd pytanie czy jak kupie sobie router to moje problemy znikną czy będę musiał isć do mojego dostawcy internetu i dostać od niego kolejny adres ip który będzie należał tylko do konsoli. Z góry dziękuje za rzetelną odpowiedz;]

8. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mozesz kupic tani switch

9. l0rak

l0rak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śmigiel
    Jesli dostawca nie blokuje ttlem mozliwosc podlaczenia ruteru lub ruter ustawia go automatycznie powinno obejsc sie bez problemow. Za okolo 100zl wyrwiesz juz ruter z wi-fi nawet.. Z definicji rutera wynika iz zarzadza on Twoja siecia, oczywiscie po poprawnym skonfigurowaniu.

Wczytywanie...

Poleć forum