1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie zasilacza zagraniczne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ra4grok, Październik 31, 2011.

1. ra4grok

ra4grok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem właśnie brat przysłał mi xbox-a 360 premium zasilacz na wtyku do gniazda ma 3 piny takie jakie są w np. stanach. I mam pytanie czy mogę podłączyć zasilacz przez przejściówkę ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak na napięcie 220V to kup przejściówke UK->PL. Jak na 110V to lepiej kup zasilacz.

4. ra4grok

ra4grok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to specyfikacja zasilacza input 100v-127v~5A 47-63Hz
    Output 12=16,5A(16,5A) 5Vsb=1A

A i właśnie nie wiem czy sie opłaca kupować zasilacz bo on mi mówił ze ta konsola nie chce się właczaś dlatego chce sprawdzić.A i tak chcę podłączyć go pod normalne 220V

kupować, nie kupywać.

Wczytywanie...

Poleć forum