1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłącznie konsoli do neta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Cinelous, Lipiec 31, 2011.

1. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam posiadam ixtreme 1.1+ i chciałbym podłączyć konsole do neta więc moje pytanie brzmi;
    Czy dostane Bana czy tylko strace przeróbkę ? I czy da rade wgrać ixtreme z powrotem ? oczywiście to najnowsze 1.9

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak podłączysz do neta, to wywali Ci aktualizację, jeśli nie zaakceptujesz, to nie zalogujesz się do xbl. Jeśli się zgodzisz, to podczas aktualizacji wywali błąd.

4. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    a ja mam podobne pytanie otóż nie dawno sprzedałem swojego xboxa i kupiłem nowego elite i teraz chciałbym pograć na live w fife 11 pl mam ixtreme lt+ 1.9 i moge normalnie podłączać sie do live i grać ? czy nie ? sory za pytania ale od 2 lat nie grałem na live bo miałem bana i mało wiem na temat live teraz co sie dzieje moge grać na tym 1.9 na live czy zbanują mnie ? i co to jest za aktualizacja jak sie podłącza do live prosze o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum