1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączony do neta na starej przeróbce i aktualizacja do nowej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDynamite12, Grudzień 26, 2010.

1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka.

Kupiłem konsolę z iXtreme 1.5 albo 1.6 (nie próbowałem z activate.iso więc nie wiem).

Ostatnio podłączyłem się do Live i sobie pykam lecz ostatnio na prywatnych orzeł napisał (siemka .) mi że krótko sobie pogram.

Więc tak(to nie jest pytanie czy dostanę bana):
    1. Czy jak przerobię np. jutro na LT+ nowy zanim dostanę bana to mogę go dostać w przyszłości za starą przeróbkę??
    2. Jak gram już 3 dni bez żadnych problemów to znaczy że nie mam bana?
    3. Czy można jakoś sprawdzić zanim dostanie się tego bana na konsoli czy ten ban już jest zaakceptowany i czeka na pojawienie się na konsoli?
    4. Jeżeli ktoś z Wrocławia to gdzie można przerobić blisko Centrum lub Psiego Pola(koleś z Wilczyc odpada)?

Dzięki.:confused:

P.S. Czy Mikrosh** może mi coś zrobić jeżeli nie będę płacił za Xbox Live GOLD tylko robił nowe konta??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ptak17

ptak17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam 1.5 i gram na live od października, jak dotąd bana nie dostałem ale prędzej czy później i tak go dostane ;]

4. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    JUPIIIII.

Mam nadzieję że jeszcze trochę bo jak narazie to zakochałem się w 3 grach: COD BO, BF BC 2 i burnout Paradise(Skate 3 też fajny.)

Ale koniec tego OFF topu. Odpowiedzcie mi na resztę pytań PLS.

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. Możesz dostać, jeżeli konsola jest oflagowana - sprawdź programem XVal 2.0
    2. Możesz grać 10,20,50,pińcet dni i możesz dostać bana.
    3. patrz punkt 1
    4. tego niewiem ;p ale mógłbyś to sam zrobić jeżeli masz kabel sata :) wyciągnać klucz dvdkey lekko poprzez "dummy from ixtreme"

p.s na nowej konsoli możesz zrobić 3 konta, które dostana darmowy live na miesiac. Potem tylko silvery będa = czyli lipa z grania przez neta.

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Wersja 1.6 nie jest zalecana na Live, ponieważ zawiera kod weryfikujący, czy gra jest poprawna (kod ten jest pomijany przy activate.iso), dlatego M$ może łatwo wykryć tą wersję. Wersje 1.51 i LT nie mają tych weryfikacji, dlatego M$ ma trudniej wykryć inne firmware i w przypadku tych wersji gracze się topią przez "słabe" kopie gier (m.in. bez PFI, z SSv1 i wave 3, 4, 5, 6, 7, ...).

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na forum jest kazda odpowiedz, nawet screeny. Kosz

Wczytywanie...

Poleć forum