1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączony Headset a głos na słuchawkach

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nowmat, Listopad 3, 2014.

1. nowmat

nowmat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Jak zrobić żeby dźwięk z gry i głos rozmów był słyszalny w słuchawkach gdy headset jest podłączony do pada?
    Na 360 była taka możliwość że mogliśmy sobie wybrać czy dźwięk rozmów ma iść przez headseta czy słuchawki, Rozwiązanie 4 a tu tego nie widzę :(

Bardzo chciałbym uniknąć kupowania nowych słuchawek z mikrofonem czy ewentualnie podłączenie kablem optycznym TV=>XOne coś da?
    Nie posiadam tego kabla i nie mam jak sprawdzić :(
    Ewentualnie czy jest gdzieś do kupienia sam mikrofon na XOne?

jeszcze znalazłem taki adapter ale czy on coś zmienia w mojej sytuacji? wydaje mi się że nie ale nie znam się na tym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Ja mam taki adapter + słuchawki TRITTON TRIGGER i wszystko działa. Mój znajomy ma taki adapter + coś takiego (AK289 ROZGAŁĘŹNIK ADAPTER 4 PIN MINI JACK 3.5mm (4753592463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) i do tego podłącza oddzielnie mikro i słuchawki.

Wczytywanie...

Poleć forum