1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podlanczanie kierownicy do xboxa 360 .... problem!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bioly6, Lipiec 22, 2010.

1. bioly6

bioly6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie bede sie rozpisywal bo co tu pisac.Mam kierownice ''Compressor Supreme'' i chcialbym ja podlanczyc do xboxa i pograc w forze motorsport 3.
    podlanczylem ja pod USB ale nic sie nie dzieje to znaczy swieci swiatelko prawidlowo i reaguje na ruch to znaczy przy dodawaniu gazu itp.
    Jest wogule mozliwosc podlanczenia akurat ''tej'' kierownicy do xboxa??
    Szukalem w google ale nic nie znalazlem takiego sensownego... 2 osoby chybamieli ten sam problem ale nik im nie odp. wiec?? prosil bymby ktos mi pomogl z tym problemem dzieki z gory i pozdrawiam :shisha:shisha:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie, tylko kierownica MS, logitech i chyba jeszcze pantech.

4. Michał Raven

Michał Raven Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta kierownica jest PC, PS2, PS3, więc nie podziewaj się, że będzie działać na Xboxie.

5. bioly6

bioly6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha no to bardzo szkoda... :( hmmm a ma ktos moze do sprzedania kierownice?? M$ ?? Jestem zainteresowany kupnem jak cos ... :]

6. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trudno jest teraz znaleźć nową kierownice MS np. w sklepie internetowy. Szukałem w internecie i nie znalazłem oferty. Nie szukałem na allegro, ale może się znajdzie. Gdzie indziej zobaczysz:

Produkt niedostępny :(.

7. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
Wczytywanie...

Poleć forum