1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podmiana napedu, czy warto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PLAYSTATION3fan, Maj 30, 2010.

1. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Naszla mnie mysl, zeby zamiast kupna nowego xboxa podmienic naped w moim starym. Obecnie mam naped Hitachi, takze nie mam nawet co marzyc o tym, zeby zalogowac sie do Live. Nie wiem, czy lepiej kupic nowa konsole a ta sprzedac, czy podmienic naped?

LITEON DG-16D2S fw74850 NOWE NAPĘDY (1056311258) - Aukcje internetowe Allegro

Za wymiane napedu i flash bede musial zaplacic pewnie ~100zl, za naped i przesylke ~115 zl, wiec calosc wyniesie ~215 zl. Mam szanse kupic nowego Elita za 888zl, wiec waham sie co jest bardziej oplacalne. Bo moze sie okazac, ze podepne sie do Liva i ban! Chociaz ostatnio online gralem we wrzesniu ubieglego roku, takze watpie, ze w ogole jestem oflagowany. Co robic, poradzcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak grasz na piratach to prędzej czy później bana dostaniesz :) a kwestia jest taka że jak przerobiłeś to już wybrałeś że chcesz bana i go dostaniesz. Jeśli zależy ci na Live i nie chcesz trząść portkami (w obawie przed banem) to lepiej kup tego Elita i miej święty spokój.

4. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesli masz jasper to jest oczywistym - wymiana napedu

jesli masz jakis piec w stylu flacon lub starszy - to jesli masz tyle pieniedzy na wydanie to oczywistym jest branie Jasper

co do straszenia ban'em - w firmware LT jest to statystycznie male prawdopodobienstwo - co nie znacza ze 0%

mozesz sobie to obliczyc - co jest tansze - kupic 10 originalnych gier za 2000zl - czy kupic druga konsole (bo pierwsza dostala ban) i dalej jechac na piratach

jesli jestes z tych co kupuja gre (lub potrzebuja kupic bo duuuzo graja) raz na tydzien to trzeba byc milionerem albo przerobic naped - jesli jestes z tych co graja raz na tydzien z 1-2h i kupic musza tylul raz na 2-3miesiace - polecam nieprzerabianie napedu

Wczytywanie...

Poleć forum