1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podmiana pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mojer, Luty 17, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Ostatnimi czasy w moje ręce wpadł pad do X360 bez oznak życia. Ma następujące braki
    - pęknięty koszyczek do baterii
    - brak śrub łączących (torxy)
    - uszkodzona naklejka pod koszyczkiem
    - brak nr seryjnego (zakrywający torxa pod koszyczkiem).

Jako że mam gwarancję jeszcze na akcesoria chciałem wymyślić sposób na podpięcie się jeszcze pod gwarę MS. Tak wiec
    - poskręcać będę mógł sam
    - serial wezmę od dobrego pada którego dostałem z konsolą
    - koszyczek mogę zmienić również od dobrego pada

Tylko jak wygląda sprawa z nr seryjnym, bo szczerze powiedziawszy tak średnio mi się uśmiecha zrywać naklejkę z dobrego pada. Nie mam pojęcia wręcz jak to zrobić bez niszczenia jej. Czy może próbować wysyłać jak leci, tak trochę na bezczelnego poskręcanego z wymienionym koszyczkiem.
    Ewentualnie jeśli MS nie uzna gwarancji co mi z tego tytułu grozi
    ps przepraszam za brak pytajników klawiatura umiera

2. Lotnik421 Xbox One

3. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Aktualizacja.
    Pad zgłoszony, wysłany. Śróbki torxa ciężko dostępne wiec posiliłem się śróbkami z klawiatury. Koszyczek wysłany taki jaki był. Zmieniona naklejka z nr seryjnym. Dziś poczta przysłała nówkę w blisterze + 2 Duracele. Wiec opłaca się na allegro kupić trupa i zaraz wymieniać w MS

Wczytywanie...

Poleć forum