1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podmienili mi pada ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacper22, Październik 19, 2012.

1. kacper22

kacper22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Kilka dni temu była pewna uroczystość w pubie (pykaliśmy w gierki na xboxa).

Koleś przyniósł swojego slima, która ma od kilku miesięcy razem z dwoma padami, ja wziąłem również swojego pada(mój sprzęt ma kilka dni).

Nie jestem pewien czy nie został mi podmieniony pad, dopiero wczoraj jak chciałem zagrać na xboxie w domu, coś wydawało mi się że pad inaczej chodzi.

Pytanie nr.1 * Normalnie odpalałem swojego xboxa poprzez pad, naciskałem ten duży przycisk i konsola się włączała, chciałem tak wczoraj zrobić i nic się nie działo, musiałem ponownie wyszukać pada. Czy jak używałem mojego pada grając na innej konsoli, przestroił on się jakoś na drugą konsolę i dlatego musiałem wyszukać ponownie pada na mojej konsoli? Czy poprostu mam innego pada niż przedtem i dlatego musiałem wyszukać?

Czy znacie jakieś sposoby żeby dowiedzieć się na 100% czy to mój pad czy został on podmieniony ? - może jakieś wspólne numery seryjne na padzie i konsoli lub coś w tym stylu?

Dodam że pada kupiłem razem z konsolą w sklepie.

Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Jeśli powiązałeś swojego pada z inna konsolą, to musisz to zrobić ponownie przy swojej. Nie mam w tym nic dziwnego.
    Jeśli napisałeś, że tamta osoba miała kilka lat już konsolę, a twoja niedługo czas, to nie było widać śladów użytkowania na padach?
    Pozdrawiam.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na pewno są ślady, choćby nawet wytarte analogi.
    Nic nie zauważyłeś?

5. kacper22

kacper22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tamten koleś miał od kilku miesięcy xboxa, nie lat.

Analogi to te kuleczki takie tak? Nie pamiętam jakie miałem kilka dni temu, ale patrząc teraz no może trochę jest wytarte na lewej kulce, ale widać jeszcze te kółeczka małe.

Nie ma innego sposobu na sprawdzenie tego pada?

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    No nie wiem, jak pad bezprzewodowy to zobacz jakie baterie w nim są, pewnie pamiętasz jakie były w twoim..

7. kacper22

kacper22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pokrywke na baterie można bez problemu przełożyć także tak się nie dowiem..:confusion:

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły proszę o pomoc

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Za przeproszeniem, po jakiego h**a ktoś miałby to robić...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Podmienili mi pada ?

Rejestrujac pada na xbox.com wyjdzie do jakiego numeru seryjbego konsoli jest on przypisany. Jesli masz kilka dni wypustki na abalogach nie moga byc wytarte. Zluzywaja sie po kilku miesiacach

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum