1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PODMINA NAPĘDÓW

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tibana, Listopad 7, 2008.

1. tibana

tibana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Witam Szanownych Forowiczów,

Zwracam się z następującym zapytaniem a mianowicie mam uszkodzoną konsole xbox 360, 3 diody (uszkodzenie pamięci kod 0102). Konsolka miała wykonany patent z gumeczkami co przedłużyło jej żywot o 2 tygodnie, problem powrócił. Znajomy zajmujący się zawodowo elektroniką wykonał starannie patent z podgrzaniem pamięci. Niestety i to nie poskutkowało w dalszym ciągu kod 0102. Chce teraz kupić nową konsole z falconem w sklepie mam pytanie czy wystarczy przełożyć mój napęd do nowej konsoli żeby odczytywała kopie zapasowe? Czy jest potrzebna głębsza ingerencja w sprzęt?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomekjot

tomekjot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: PODMINA NAPĘDÓW

Reflash Twojego starego napędu ( trzeba do niego wgrać klucz z Twojego nowego napędu )

Pozdrawiam
    tj

4. tibana

tibana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica

Więc mam pytanie z pewnością będzie to konsola z nowym napędem Benq (nie przerabianym) czy da się z niej sczytać klucz? I wgrać go do mojego napędu?

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Tak , sa o tym poradniki . Mozesz temat zamknac

Wczytywanie...

Poleć forum