1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podpięcie Xboxa pod TV CRT.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szawel, Maj 9, 2011.

1. Szawel

Szawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam zamiar podpiąć Xbox 360 pod TV Crt. Mam przejściówkę euro, podpiąłem ją w takie czarne miejsce za telewizorem, na tej przejściówce są takie trzy wejścia. I teraz pytanie, czy to wystarczy do podpięcia konsoli? Mam ten kabel, co jest w zestawie, wystarczy tylko podpiąć kabel do Xbox'a, te wejścia kolorowe do tych punktów i tyle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak.Tylko granie w takiej jakości nie jest zbytnio fajne.

4. xboxmaniek

xboxmaniek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Te 3 kabelki (chinch) podpinasz do przejściówki a przejściówkę do TV i wszystko będzie śmigać.

5. Szawel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uf, dziękówa wam, bo myślałem, że będę skazany na granie w pokoju rodziców :D

Pociągnę na tym dziadku do lipca, jakoś dam radę.

6. Krwawy5

Krwawy5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Na początku grałem na takim TV masakra...Jak chcesz tanio i w przyzwoitej rozdzielczości to kup sobie Monitor CRT np. ROK GWARANCJI MONITOR 21 SIEMENS CRT KATOWICE FV (1590740144) - Aukcje internetowe Allegro (są to stare monitory biurowe itp. używane) ja trafiłem na dobry SyncMaster, potem kupujesz kabel KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD (1584971283) - Aukcje internetowe Allegro i adapter Adapter Chinch/Mini Jack żeński xbox+głośnki Tanio (1594802956) - Aukcje internetowe Allegro. Jade na rozdzielczości 1600 na 1200 i w porównaniu do telewizora 39" na którym grałem jest to WIELKA

7. Szawel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak oglądam filmik na YT, to jakoś na CRT nie jest zła. Jest do ogarnięcia. Ja tak jak mówię, do lipca tylko chcę wytrzymać, później 32 Samsung full hd i 100 Mh odświeżania. ;p

Wczytywanie...

Poleć forum