1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podróbka nokii n97 i iphone

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez masiusgn, Grudzień 6, 2010.

1. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema jak wiadomo chinole kopiują wszystko co zdołają .... tak z głupa chciałem zapytać czy posiada ktoś Podróbke nokii n97 Chodzi mi OTO albo podróbkę Iphone... np Tą?? Nie chodzi mi oto żeby ktoś pisał ze to badziew podróbka itd... bo to każdy wie (oczywiście też nie zamierzam tego kupować ) ale sporo tego na rynku i tak chciałem się dowiedzieć jak to się sprawuje i wgl??? :D czytałem różne opinie jeden mówi że działa bardzo dobrze inny znów że dotyk źle chodzi itd... to zależy od produkcji ...:D W końcu to chińskie gówno:p

proszę o opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Dobry temat...też się zastanawiam nad tymi fonami, bo jak widać są tanie i bogato wyposażone, a w większości wiadomo, że płaci się za firme.

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Jak dla mnie takiego typu telefony to tylko ładnie opakowane kalkulatory.

5. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Zapewne zależy od podróbki ale mój kumpel miał podróbke iphona i to była tragedia . Bateria mu trzymała z 3godziny zabawy , dotyk to żenada itd.

Wczytywanie...

Poleć forum