1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podstawa gwarancji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez biniu, Kwiecień 3, 2009.

1. biniu

biniu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam pytanie... na które przeszukując forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Mianowicie, co jest podstawą gwarancji, jeśli nie posiadam paragonu? Chciałbym kupić używanego xbox'a 360, ale nie do końca orientuje się jak to jest z tą gwarancją na podstawie daty produkcji. Dodam tylko, że konsola nie była rejestrowana.

Z góry dziękuję,
    biniu

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeżeli MS nie będzie żądał od ciebie paragonu to podstawą gwarancji jest numer seryjny konsoli i data produkcji.

4. biniu

biniu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź. Załóżmy taką sytuację: zgubiłem paragon i nie mam żadnego dowodu zakupu, konsola nie jest zarejestrowana, a wyprodukowana np. w sierpniu 2008. Co wtedy?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    wtedy gwarancja liczy się od sierpnia 2008r.

Wczytywanie...

Poleć forum