1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podstawka chłodząca, myszka i słuchawki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 22, 2013.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Witam!

Tak jak w temacie, potrzebuję dobrej podstawki chłodzącej pod laptopa, muszki i słuchawek.

• Podstawka - domyślam się, że polecicie mi Zalmana - ale jakiego konkretnie? Orientacyjnie powiem - do 150 zł.
    • Myszka - obecnie jestem na jakimś Tracerze, po prostu tregedia. Mam też MediaTecha, ale po aktualizacji do Win8 straciłem wspieranie sterowników BT. Tak więc - myszka przewodowa, bądź tez nie, ważne jest, żeby nie była pod BT. Główne zastosowanie... hm, grafika i Battlefield 3. Tutaj stawiam na Logitech, ale może zaproponujecie coś innego? Powiedzmy... też do 150.
    • Słuchawki - przez kilka lat siedziałem na HD201, są świetne, ale no... nie ma co ukrywać - wysłużyły się. Muszę sobie kupić coś nowego, z lepszym basem, z ładnym designem. Mile widziany odpinany kabel i opcja krótszy + dłuższy. Tutaj jestem rozbity, AKG, KOSS, Pioneer...? Słucham głównie rapu, lubię dobre basy, no i muszą się dobrze sprawować w Battlefieldzie. MIKROFON JEST ZBĘDNY! Tutaj podobnie - do 150 zł.

Liczę na Waszą pomoc, nie będę się hamował w rzucaniu 'pomocne', jeśli to Was zmotywuje ;)

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Jeżeli chodzi o słuchawki to polecam TDK ST-450. Używam ich do grania na kompie czy konsoli (podłączone do TV), słuchania muzyki w domu (długi kabel). Są bardzo głośne oraz mają potężny Bas. Są to słuchawki Nauszne zamknięte z bardzo dobrą izolacją zewnętrznych dźwięków. Po ok. 6h używania nic nie boli itp. Mając wcześniej HD201 przejście na te to Niebo a Ziemia. Tamte wydawały mi się dobre, ale za to TDK są idealne. Porównywałem je z Sony MDR-ZX300, MDR-XB, MDR-XD100 różnymi Panasonicami i Phillipsami oraz Creative Fatal1ty. TDK z tych porównań wychodziło najlepiej w każdej kwestii - głośność, czystość, wysokie tony, niskie tony, wygoda, funkcjonalność. Kupiłem je za 99zł w MM Gdynia. Używam je tylko w domu za to podczas wyjść wspierają mnie Marshall Major. Mam nadzieję, że pomogłem w sprawie słuchawek :)

1 osoba to lubi.
  4. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    1 osoba to lubi.
  5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Podstawka chłodząca, myszka i słuchawki

Ja z myszek to bym polecał a4tech x7, naprawdę dobra mycha z zmiennymi dpi, laserowa. Mam ją już 3 lata i żadnych z nią problemów nie ma :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Również z niej korzystałem. Bardzo dobra myszka, zmienne DPI z przyciskiem na myszce bardzo często przydaje się w trakcie gry. Korzystałem z niej jakieś 3-4 lata i wszystko było ok. Moja niestety uległa nieszczęśliwemu wypadkowi (spodobała się bratankowi więc mi ją zabrał.... bardzo fajnie działała w piaskownicy oblewana co 10min wiaderkiem wody).

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Już po zakupach.

Myszka: CM Spawn
    Podstawka: Glacier NC400
    Słuchawki: Superlux 668B