1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podstawy nie do konca jasne ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Franki, Listopad 30, 2009.

1. Franki

Franki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytalem to i owo ale musze jeszcze dla upewnienia zapytac a z reszta mam duze watpliwosci

1.Czy na dysk twardy z czego kolwiek da sie zgrac muzyke mp3 ? albo audio ? audio duzo gorsza jakosc ?

2.Czy da sie z dysku albo na dysk zgrac save albo reapleye z gry ? na pendrive albo plyte ?

3.Czy da sie sluchac muzke przez sluchawki i czy da sie wogole odtwarzac dziek na sluchawki zeby normalnie dziek z gry slyszec przez nie ? a nie z telewizora ?

4Czy da sie zmienic pamiec w opcjach na pendriva ? chodzi mi pamiec glowna zeby mi zapisywalo na pendriva a nie na dysk twardy ?>? Tak ogolnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Tylko z oryginalnych płyt. Jakość jest zadowalająca, osobiście nie wiem do jakiego formatu on sobie ją konwerteruje pewnie do wma :D.
    2. Nie, tylko dysk lub oryginalne pamięci przenośnie MS.
    3. Sam kombinowałem żeby dźwięk szedł na słuchawki z gry. Nie udało mi się to.
    4. Nie, jak wspomniałem DYSK lub KARTY MS.

Tak wygląda karta od MS:

A tak dysk MS:

4. Franki

Franki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    1. muzyke możesz zapisać na xboxa tworząc płytę audio z mp3-jek w PC
    możesz użyć CDRW lub DVDRW [żeby nie marnować płytek :)]
    3. jeżeli masz wyjście słuchawkowe w TV to tam podłącz zwykłe słuchawki i już masz dźwięk , a jak nie masz to podłącz xboxa do wieży i tam na pewno masz wyj. słuchawkowe

Wczytywanie...

Poleć forum