1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podstawy piractwa - nowy, długi materiał z Assassin's Creed IV: Black Flag

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 23, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Aż dziewięć minut trwa nowy zwiastun Assassin's Creed IV: Black Flag. W tym czasie Ubisoft zdążył jednak omówić wszystkie najważniejsze aspekty tegorocznej odsłony serii.

Fabuła, jednostki pływające, lokacje, życie pirata, podwodny świat, zwierzęta, skradanie się i broń - to wszystko istotne elementy współtworzące Assassin's Creed IV: Black Flag. Właśnie na nie zwraca uwagę Ubisoft w nowym zwiastunie gry. Trwający dziewięć minut materiał ma na celu przybliżenie wszystkiego, co leży u podstaw zabawy w nowym Assassin's Creedzie.

Nie jest to jedyny trailer, jakiego w ostatnim czasie doczekała się tegoroczna odsłona serii - wczoraj prezentowaliśmy Wam zwiastun premierowy. Assassin's Creed IV: Black Flag został już również oceniony przez jeden z francuskich magazynów.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zapowiada się na prawdę o wiele lepiej niż AC 3. Oby na prawdę system walki był tak kozacki (animacje itp) jak jest pokazane na filmiku :).

4. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak ktoś gorączkowo śledzi każdy materiał o AC4 to może sobie już odpuścić kupno gry, bo chyba "przeszedł" już z 70% gry.. Te filmiki to już w setkach można liczyć. Zwykłem twierdzić, że jak coś jest bardziej gorączkowo reklamowane tym jest większym niewypałem. Obym się mylił.

1 osoba to lubi.
  5. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    70% gry? W lipcu usiadłem do AC3, żeby po wielu miesiącach w końcu go skończyć i tak mi się spodobał, że zacząłem śledzić kanał na YT związany z AC4. Obejrzałem chyba każdy filmik a tak na prawdę to fabuły w ogóle nie znam wieć chyba troche przesadzasz. To jest AC więc pewnie poziom utrzyma, będzie troche nowości, ale to nadal będzie AC, który jednym się już znudził, a innym nie. Chociaż, to chyba oczywiste, że ta gra była robiona na siłę, żeby zarobić kase, bo AC miał być trylogią... a nagle z 4 wyskakują. Mam nadzieję, że gameplayowo będzie extra, a fabularnie... myślę, że poziom utrzymają na przyzwoitym poziomie.

6. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie smiszne jest to że gra jeszcze nie została wydana a w XBL można już kupić Season Passa do Black Flag

7. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    od sierpnia idzie kupić premium do BF4 ;P hajs hajs i jeszcze raz hajs się musi zgadzać :)

ta część zapowiada się dobrze a na pewno lepiej od 3, mimo to mam nadzieje że na tym skończą się przygody Assassina i wymyślą coś nowego, chociaż i tak każdy z nas wie że w kwietniu zostaniemy poinformowani o Assassin's Creed V coś tam coś tam..

Wczytywanie...

Poleć forum